תאורת לד לגינה

תאורת לד לגינה | מאת: מערכת האתר

חזרה למאמרים >
עולם התאורה עבר חידושים בשנים האחרונות והתאורה המודרנית יעילה בהרבה מזו של פעם. תאורת לד לגינה – פתרון יעיל ואסטטי.
בעבר הלא רחוק, תאורה הייתה עסק מסורבל שדרש התקנה, תחזוקה תכופה ומחיר גבוה. היום, תאורת הלד שנפוצה גם לשימוש הביתי מאפשרת לכם לקבל את היתרונות האסטטיים של התאורה המסורתית והיתרונות התחזוקתיים של תאורת פלורוסנט. כל זאת, בלי החסרונות שלהם ואפילו יותר מכך. תאורת לד יכולה להחזיק לשנים רבות של שימוש והיא מספקת לכם תאורה במגוון צבעים נעימים ומדהימים. אמנם המחיר הראשוני גבוה יותר, אך היתרונות שמושגים בנוחות השימוש והאחזקה עולים עליו בכמה מונים.

תאורת לד לגינהבעבר, תאורה הייתה צריכה רק להאיר חלל מסוים. היום, תאורה היא הרבה יותר מכך. תאורה נועדה ליצור אווירה מסוימת, להדגיש חללים/חפצים מסוימים בצורה מיוחדת. מעצבי פנים רבים יכולים להגיד לכם כי תאורה נכונה היא מה שהופך את הבית ליפה ומיוחד.

כל זאת נכון גם כשמדובר מחוץ לבית. גינה מטופחת ויפה לא תספק אותנו ללא תאורה מתאימה בשעות הליל. אתם תגלו פתאום כי הגינה שלכם רק קמה לחיים בשעות הערב. תאורת גינה מוצלחת, צבעונית ומגוונת יכולה ליצור אווירה פסטורלית ולהדגיש חלקים מסוימים בדרך מיוחדת.

תאורת לד מגיעה במגוון רחב של אפשרויות. אחת האפשרויות הפופולאריות ביותר היא של 'פס-תאורה'. מדובר בקבוצה של מנורות לד קטנות שמחוברות אחת לשנייה בשורה אורכית. את השורה מטמינים במקום נסתר מהעין וכשהאור נדלק זה האור המופק מוקרן בצורה יפיפייה. הנורות מגיעות במגוון שילובים שונים של קיבוצים וחיבורים ולאו דווקא בשורה. בקיצור, אפשרויות המשחק מוגבלות בידי הדמיון בלבד.

נורות לד מחזיקות מספר רב של שנים. אין צורך להחליף אותן כל כמה זמן, פשוט מתקינים ויש לכם שקט לפחות לעשור הקרוב. בנוסף לכך, נורות לד צורכות חשמל בכמות קטנה בהרבה מאשר נורות אחרות, ממש כמות מזערית ביחס אליהן.

תאורה סולארית לגינה


ההסתייגות היחידה בנוגע לנורות לד נובעת מכך שהן דורשות התקנת תשתית חשמלית, דבר שבגינה הופך למסורבל מבחינת ההתקנה עצמה (תעלות וכדומה) ולאחר מכן בשימוש היום-יומי.

הפתרון – תאורה סולארית לגינה. תאורה  שכזו אינה דורשת בכלל חשמל וכיוצא מכך גם לא התקנת תשתית. מאפיין זה מאפשר לכם להתקין אותה בנוחות ובקלות, אפילו בעצמכם. לאורך שעות היום המנורה אוגרת את אור השמש ובלילה היא נדלקת אוטומטית.

המחיר ההתחלתי אמנם יותר יקר מהאופציות הקודמות, אך החיסכון בהתקנה והאחזקה השוטפת מפצה על-כך בהחלט.

בואו לבקר

  • כתובת  רח' נווה ציון 2 ראשון לציון
  • טלפון  0505208323
  • פקס  03-9502982

סרטון וידאו

חדשות ועדכונים