פינוי חצרות

אנשים רבים בימנו מחליטים יום אחד בחייהם על פינוי תכולת החצר המקיפה והצמודה את ביתם מסיבות שונות - לעיתים סיבות שנובעות מהצורך לחדש ולרענן, להקים גינה, לנקות ומעוד סיבות אחרות ומגוונות.

פינוי תכולת דירות, מבנים חצרות, מחסנים וכיוצא בזה הינו תהליך מורכב שיש צורך לבצעו בצורה מקצועית. אם ברשותכם חצר שיש בה פריטים שונים גדולים, קטנים, ישנים, או מיוחדים הרי שאתם רוצים שהעבודה תתבצע ללא מאמץ פיזי מצדכם, ללא בזבוז זמן מיותר שלכם, ללא נזקים מיותרים לחצר ולסביבה ועוד. מומחי פינוי תכולת בית וחצר יודעים לבצע את העבודה ומומלץ לפנות אליהם.

מיון התכולה הקיימת
בחצר מוזנחת מצטברים ערימות של חפצים שיש צורך למיין ולפנות. חברה המבצעת עבודות של פינוי חצרות יכולה לסייע בעבודות מיון נדרשות והעבודה תתבצע על ידי עובדים מטעמה ובפיקוח בעל הבית. כל מה שנדרש ממנו הוא להיות נוכח במקום וליידע את הממיינים לגבי נחיצות הפריטים הנמצאים. ברוב המקרים, מרבית החפצים מיועדים לזריקה והם יפונו, בסופו של דבר, למרכזי אשפה או למרכזי מחזור מורשים. חברת ההובלות שומרת על הסביבה ופועלת על פי הנחיות הרשויות.

תשתית מתאימה לעבודה
יש מקרים, בהם בעל החצר מבקש לשפץ כלים ומכשירים ואז העובדים ישאירו אותם במקום נבחר והם לא יפונו. במקרים אחרים, ירצו הבעלים לתרום פריטים תקינים למרכזי עמותות ומנהלי החברה יכולים לסייע בטיפים ועצות בנושא. חברת ההובלות הינה בעלת תשתית מתאימה לביצוע עבודתה והיא כוללת צוות עובדים מיומן ומסור, וכן, כלי עבודה מתאימים כמו: עגלות סחיבה, סבליקות לסחיבת מקררים ופריטים כבדים ועוד. ברשותם משאיות בעלות ארגז סגור או אחרות עם ארגז פתוח לפסולת חצר ואחרת.

עבודת מנוף במקרים מסויימים
החברה אוחזת בפוליסות ביטוח מתאימות שכוללות הגנה מפני נזקי גוף ורכוש, וכן, הגנה לצד ג' שאינו קשור לעסקה אבל יכול להיפגע במהלכה. שכנים ועוברי אורח הם דוגמא מצוינת לצד ג' וטוב שיהיו מבוטחים. בחצרות עם ציוד כבד ומיוחד יש, לעיתים, צורך בהבאת מנוף הרמה שיכול לשנע אותם דרך האוויר היישר למשאית. לרוב, מקובל להביא מנוף להורדת תכולה מקומות גבוהות, אבל במקרים בהם הוא יידרש תספק אותו החברה גם לפינוי חצר. את המנוף מפעיל עובד מיומן ובעל הסמכה אשר דואג גם לסביבת עבודה בטוחה. עלות מנוף תיחשב בנפרד בגלל ההוצאות בגינו.

הסכם מסודר מראש
בכל מקרה של פינוי מבנה, חצר, בית וכדומה יש צורך בתיאום ציפיות עם הלקוח, ובנוסף, בעריכת הסכם המגדיר את זכויותיו וחובותיו של כל צד. בהסכם יהיה פירוט של מועד ומפרט העבודה, מחירים, תנאי ומועדי תשלום וכדומה. הסכם מספק שקט נפשי לשני הצדדים ויוצר אווירת עבודה טובה. חברת ההובלות יכולה להציע שירותים נלווים כמו: ניקיון והדברה, ואלו נחוצים מאוד בחצר שהייתה מוזנחת. שירותים אלו יינתנו, לרוב, בתשלום נוסף אבל יחסכו התרוצצויות וכאבי ראש מיותרים. מומלץ להפקיד פינוי חצר בידי מומחים לנושא אשר יגיעו ביום המיועד ויבצעו פינוי מקצועי כנדרש.

בואו לבקר

  • כתובת  רח' נווה ציון 2 ראשון לציון
  • טלפון  0505208323
  • פקס  03-9502982

סרטון וידאו

חדשות ועדכונים