עיצוב גינות לדירות יוקרה

שילוב של אלמנטים מיוחדים כמו תאורה או ריהוט בעיצוב הגינה, יכולים להפוך כל גינה פרטית לגינה יוקרתית. לכן אם ברצונכם ליהנות מחצר מטופחת ומעוצבת עד לרמת הפרט הקטן, עליכם לבחור לשם כך בבעלי מקצוע איכותיים.

הגינה היא הדבר הראשון אותו רואים כאשר נכנסים לבית ולכן עליה ליצור את הרושם הדרוש. הדבר מקבל משנה תוקף כאשר מדובר בדירות יוקרה, היות ועל הגינה מוטל לשדר את האווירה הנכונה ולהצביע על כך שאכן מדובר בנכס יוקרתי גם מבחוץ וגם בפנים. על פי רוב בעלי בתים אשר רואים חשיבות גדולה בעיצוב ובסגנון, ישקיעו את מרצם, זמנם וכספם גם בעיצוב הגינה, תוך שיקפידו כי אותו הסגנון המועדף עליהם מתקיים בכל חללי הבית ומשם כלפי חוץ. 

 

עיצוב גינה לדירות יוקרה

לגינות יוקרה יש מאפיינים אשר מבדילים אותן מכל גינה רגילה. לרוב גינות אלו יתפרשו על שטח נרחב יותר וידרשו תחזוקה רבה יותר. כמו כן באחוז גדול מן המקרים גינות יוקרה יעוצבו על ידי איש מקצוע מיומן ולא באופן אקראי ויכללו תקציב גדול יותר אשר מאפשר לשלב אלמנטים ייחודיים כמו למשל מזרקות, בריכות נוי, גופי תאורה ייחודיים, מערכות השקיה מבוקרות, ריהוט מעוצב ועוד. גינות היוקרה מוסיפות לבית המעוצב אופי, הן מעוצבות בטוב טעם ומהוות מקום להעביר בו את הזמן, להירגע, לארח ולבלות זמן איכות.

 

תאורת גינה – הדרך ליצור אפקט מרשים

התאורה מהווה את אחד המרכיבים החשובים בעיצוב גינות יוקרה. על פי רוב גינות יוקרתיות כוללות גופי תאורה מיוחדים לצד גופים נסתרים אשר מאירים באופן דקורטיבי על אזורים שונים בגינה ובכך יוצרים אפקט מרשים. כמו כן התאורה יכולה להאיר על שבילים, על בריכות נוי או על אלמנטים מיוחדים אשר משולבים בגינה וכן ליצור את האווירה אותה מנסים להשיג. בעת עיצוב גינות יוקרה ניתן לשלב סוגים שונים של גופי תאורה כמו למשל תאורה חכמה אשר פועלת על ידי חיישנים וכן תאורה סולרית אשר שואבת את המאור שלה בשעות היום ופועלת ללא הצורך בחיבור לחשמל בשעות הערב והלילה.

 

הריהוט שבוחרים גם הוא משפיע

בחירת הריהוט זו הוא השלב האחרון בעיצוב הגינה אך ללא ספק המשפיע ביותר על המראה, הסגנון וההרגשה. ישנם פריטי ריהוט רבים אשר מתאימים לגינות יוקרה ויש לבחור אותם תוך שמתייחסים לפרמטרים כמו צרכים, גודלו של החלל, אזורי הגינה השונים, הסגנון המועדף ועוד. לרוב גינות יוקרה יתהדרו בריהוט מודרני ואיכותי אשר עומד בשורה אחת עם צו האופנה בתחום ויאפיינו את הסגנון האישי של הדיירים.


עיצוב גינות יוקרה זו משימה למומחים. לכן אם אין לכם ניסיון בנושא, מוטב כי תזמינו לשם כך אנשי מקצוע אשר יודעים מה הם עושים. הם יוכלו לעצב את הגינה שלכם תוך שמשלבים את האלמנטים המתאימים ודואגים לייצג את הסגנון וליצור גינה מזמינה ויוקרתית.
 

בואו לבקר

  • כתובת  רח' נווה ציון 2 ראשון לציון
  • טלפון  0505208323
  • פקס  03-9502982

סרטון וידאו

חדשות ועדכונים