שילוב תאורה סולארית לפרגולות

בניית פרגולה היא ללא ספק אופציה מצוינת עבור דירי הבית לשדרג את הגינה או את המרפסת בביתם. בשנים האחרונות, נראה כי תחום הפרגולות בישראל שינה את פניו, כך שכיום תוכלו למצוא מבחר רב של עיצובים, צבעים חומרים שונים ושילוב של תאורה סולרית או כל סוג תאורה אחרת שתשדרג לכם את הפרגולה ובכלל את הישיבה תחתיה. בתחום הפרגולות, נראה כי ישנן שתי אופציות ברורות – האחת היא – בניית פרגולה מסורתית מעץ משובח צבוע או טבעי, והאופציה השנייה היא – בניית פרגולה יוקרתית מחומר אלומיניום.

למעשה, שתי האופציות הללו, הינן הפופולריות ביותר בשוק ונראה  כי לכל אחת מהן יש יתרונות וחסרונות, אך ללא ספק שיש לבצע את בחירת קבלני פרגולות בצורה נכונה ומוקפדת, כך תוכלו לקבל גינה מרשימה שלא מותירה מקום לדמיון ושלא לדבר על הנוחות הבלתי מתפשרת של ישיבה נינוחה מוצלת תחת הפרגולה.

 

שילוב תאורה סולרית בפרגולה הפרטית שלכם

ראשית נגדיר כי תאורה סולרית היא המתנה הירוקה המרשימה ביופייה שהטבע נתן לנו. יתרונותיה הם רבים, אך הבולטים מבניהן הן – תאורה סולרית הינה חסכונית בחשמל, היא שומרת על איכות הסביבה ונותנת פן ייחודי לגינה או למרפסת שלכם. תאורה סולארית הינה מתאימה לשילוב במקומות רבים כמו מערכת ישיבה בגינה, בחצר או במרפסת, שילוב של התאורה תחת פרגולה, לנתינת דגש בפינות ייחודיות בחצר או במרפסת כמו הדגשת מפל מים או בריכת נוי בחצר ויכולה גם להדגיש את השביל המוביל לביתכם בחצר.
 

למה כדאי לשלב דווקא תאורה סולרית בפרגולות?

הישיבה תחת פרגולה, יכולה להיות מהנה ביותר בעיקר בימי הקיץ החמים במדינתנו, בה השמש יוקדת בחוזקה, כך שפרגולה יכולה להיות פתרון מצוין עבר דיירי הבית, כך ניתן לשבת תחתיה גם בצהרי היום. מעבר לכך, תוכלו לארח תחת הפרגולה חברים ובני משפחה לארוחות חגיגיות או לערב מפנק של "על האש". שילוב שת תאורה סולרית תחת הפרגולה, היא פתרון מצוין, מכיוון שתאורה זאת חוסכת בחשמל, כך תוכלו להדליק אותה ללא רגישות מצפון. מעבר לכך, תאורה סולרית מגיעה במגוון רב של צבעים, כל תוכלו למצוא את הצבע המועדף עליכם בקלות רבה. 

בואו לבקר

  • כתובת  רח' נווה ציון 2 ראשון לציון
  • טלפון  0505208323
  • פקס  03-9502982

סרטון וידאו

חדשות ועדכונים