שילוב בין סוככים לתאורת הגינה המתאימה

בתים פרטיים רבים, בנייני דירות ושלל מתחמי מגורים שונים, מתחזקים גינה נעימה וכזו שיכולה להיות פינת חמד ואף סוג של Getaway מצרות היום. למעשה, הישיבה בגינה יכולה ומהווה מקום ישיבה נוח המרגיש בטבע ומאפשרת אירוח אורחים, שהייה נעימה בחוץ ורביצה בשמש – זאת במידה ואכן הגינה מעוצבת, מתוחזקת ומוצלת באופן נכון המאפשר זאת.
 

מהם הסוככים ומדוע צריך אותם?

למשמע המילה "גינה" מיד עולה תמונה של מקום פתוח, ירוק ומלא בפרחים ועצים. זו אכן הגינה המסורתית אך כאשר רוצים להפוך את הגינה ליותר מפינת חמד נעימה למראה ולעשות בה שימוש גם לשהייה, יש צורך בהתקנת סוככים אשר יצלו ויהפכו את השהייה לנעימה וגם יגנו על הפרחים העדינים וריהוט הגינה. ישנם סוגי סוככים רבים ומגוונים ובתצורות וצבעים שונים: סוככים קבועים, סוככי חלון ו/או מסך, סוככי מסילות, סוככי כבלים, סוככי זרועות, סוככים קבועים, סוככים זמניים, סוככים חלקיים וסוככים שהם בעצם פרגולות, סוככים מעוצבים ליופי בלבד וסוככים בעלי מטרת הצללה אטומה או חלקית. לכל צורך ישנו מענה ותמיד ניתן לעצב סוכך מותאם.
 

תכנון תאורת הגינה

על מנת להצליח להגיע לשילוב המושלם של גינה מוצלת בחלקה ובחלקה האחר פתוחה לקרני השמש הנעימות – ועדיין לדאוג לכך שתנאי התאורה יהיו אופטימליים, יש לבצע תכנון מקפיד ומוקפד של הגינה ולדעת מראש איזו רמת תאורה רצויה ונדרשת.

כמו כן, יש לשים דגש על התאורה המוצבת בגינה ולנסות להצליח לעשות שימוש בגופי תאורה עמידים ככל האפשר, שכן בגינה הם חשופים לנזקי מזג האוויר. חשוב לדעת כי היכן, שממוקמים סוככים ובעצם הגינה הופכת להיות מעט חשוכה יותר, יש להציב תאורה מתאימה אשר תעניק ראות מושלמת גם בשעות החושך מחד וגם תאורה מותאמת למהלך היום. היצע גופי התאורה המתאימים לגינה, רחב מאוד ולכן על מנת לצלוח את משימת התאמת התאורה לגינה, יש להגיע ממוקדים ולהכיר את מפרט התאורה. אין ציפייה כי כל בעל גינה ידע זאת ולכן עומדים לרשות בעלי הגינות אותם בעלי מקצוע אשר התמחותם היא בתאורה – השתמשו בהם ובידע הם אוחזים.

לסיכום, כאשר מגיע הרגע לתכנן את הגינה נכונה ולדאוג להתקנת סוככים מתאימים ותאורה נכונה, מומלץ להסתייע במומחים וליהנות מחוויית עיצוב נעימה ומקצועית. השקעה בתכנון נכון של הגינה, תניב גינה העונה לכל הצרכים וכזו אשר תשמש את בעלייה ואורחיהם לא מעט. אין ספק שמדובר בהשקעה כספית אך מדובר בהשקעה אשר תחזיר את העצמה בקלות ובמהירות.

בואו לבקר

  • כתובת  רח' נווה ציון 2 ראשון לציון
  • טלפון  0505208323
  • פקס  03-9502982

סרטון וידאו

חדשות ועדכונים