מדוע מומלץ לתכנן תאורת חוץ עם יועץ תאורה?

אם פעם רוב בעלי הדירות בשיראל היו בוחרים את הפריטים השונים של הבית רק לפי הצורך שהם עונים לו ומסתפקים ברכישה של מוצרים בסיסיים, הרי שכיום הסיפור הוא שונה לגמרי עם מבחר של עיצובים אשר עונים למגוון רחב ביותר של צרכים ובין כל אלה עומד צרכן אחד מבולבל שאינו בטוח כלל איזה מן הפריטים אשר נמצאים על המדף יעניק לו את השימוש הנכון ביותר עבורו.

דבר זה נכון במיוחד עבור ענף התאורה אשר הלך והתפתח בשנים האחרונות במאוד, ואם נברשות וגופי תאורה היו משהו סטנדרטי הרי שבחנויות התאורה הרבות שקיימות היום יש מבחר אדיר של גופים שמתאימים עבור תאורת חוץ ותאורה לפנים הבית שמצריך יועץ תאורה מנוסה אשר יסייע בבחירה נכונה של כל גוף תאורה לכל אזור נדרש.

 

מגוון סוגי גופים לתאורת חוץ

תחום תאורת החוץ הוא תחום מאוד נרחב אשר כולל מנורות עמוד, מנורות דוקרנים, ספוטים, מנורות שקועות לרצפה, מנורות סולאריות ועוד. עם מבחר כה רחב של מנורות ישנה חשיבות רבה לבחירה של גופים נכונים בעזרת יועץ תאורה כדי ליצור את התמונה המושלמת ולהתאים כל סוג של מנורה לכל אזור ברחבי הגינה או המרפסת של הרוכש. רק אדם שיש לו את הבקיאות והידע לגבי כל סוג של מנורה ולאלו אזורים היא נועדה יכול להתאים את כל הגופים הללו לכל אזור נדרש וליצור את השרטוט אשר יכיל את כל נקודות האור מבין כל מה שקיים בחנות עצמה.

 

אווירה נכונה עבור כל מרפסת וגינה

כל אדם מחפש אחר אווירה מיוחדת באזור הגינה או המרפסת שלו. יכול להיות שמדובר בגינה רחבה בעלת אזור ישיבה, אזור משחק ואזורים שונים של בריכת דגים, עצים, שיחים ושבילי כניסה מפותל שמגיע ע לאזור החניה ויכול להיות שמדובר במרפסת בגודל ממוצע שנמצא בדירה בבניין קומות שרוצים לשוות לה מראה יותר הדומה לגינה בדירת קרקע. ייעוץ נכון לגבי בחירה נכונה של גופי תאורת חוץ יסייע ליצור את האווירה שמתאימה לכל מרפסת ולכל גינה בהתאם לגודל שלה ולאזורים שאליה רוצים לחלק  ולהדגיש.

 

תאורה שעונה לצרכי הדיירים

מעל לכל הדברים שכוללת רכישה של גופי תאורה, ישנו העניין של התקציב והטעם האישי של כל לקוח. גם אם יועץ תאורה ממליץ על גוף מסוג מסוים הרי שהוא עדיין צריך לבצע את ההתאמה הזאת בהתחשב בתקציב הכספי שקיים לרשות הלקוחות. כל לקוח מגיע עם תקציב שיכול לנוע בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים, ויש לקחת בחשבון את כל אלה כאשר ניגשים לבצע התאמה של גופי תאורת חוץ אל המרפסת או הגינה שלו.

 

בואו לבקר

  • כתובת  רח' נווה ציון 2 ראשון לציון
  • טלפון  0505208323
  • פקס  03-9502982

סרטון וידאו

חדשות ועדכונים