מחסנים לגינה

מחסנים לגינה, כהגדרתם כאן, הם מתקנים המספקים חלל נאות לצורך אחסון סחורות וחומרים הדורשים הגנה מפני היבטים של מזג האוויר, לחות ולכלוך, כמו גם לצורך גישה קלה לשימוש בכלים המאוחסנים בכל עת.
המחסנים צריכים להיות מתוכננים כך שיתאימו לעומס החומרים והציוד אותם יש לאחסן, ועיצוב שטח המחסן צריך להיות מתוכנן בצורה הטובה ביותר כך שיתאים לדרישות התכולה והמוצרים המאוחסנים. מחסנים מודרניים מעוצבים בהתאמה הרמונית לגינה ולעיצוב הפנים של הבית.


סוגי מחסני גינה

הסוגים השונים של מחסנים לגינה כוללים:
סוגים שונים של מחסנים כוללים:
מחסנים כלליים – מספקים מקום לאחסון בתפזורת, וכוללים מדפים ושטחי אחסון לאריזות, חפצים או רהיטים בגדלים שונים. הם מתוכננים כך שניתן לגשת לאביזרים המאוחסנים בקלות.
מחסני מתכת – מתוכננים לשמירת איכות של מוצרים מתקלים, חומרים לגינה או אפילו צמחים שצריכים להיות מאוחסנים בתנאי קירור, כולל שטחי עבודה ואזורי תפעול.
מחסני עץ – הם זהים למחסנים האחרים, למעט העובדה שהם בנויים מעץ וכוללים ציוד בקרת לחות על מנת לשמור על הלחות ברמות הרצויות.
מחסנים לגינה שתוכננו במיוחד לעמידה בדרישות קפדניות יכולים גם לספק מקום לאחסון חומרים נוזליים, חומרים דליקים וחומרים כימיים.


עיצובי מחסני גינה

קיימת היום דרישה לעיצוב מחסני גינה ברמה גבוהה לשם התאמה לאחסון ציוד מתוחכם וטיפול בחומרים. העיצוב צריך לכלול גישה קלה לאביזרים והרהיטים המאוחסנים, והם מהווים מגוון רחב של חלופות אחסון בשטחי הבית.
כלומר, אנשים רבים בוחרים בחלופת מחסנים לגינה על פני חדרי ציוד בבית על מנת לענות על הדרישות הפיזיות של חללים נקיים שאינם עמוסים בפריטים בעיצוב הפנים של הבית. המרחב של מחסנים לגינה חייב אף הוא להיות גמיש כדי להתאים לצרכים עתידיים של פעולות אחסון, כמו גם דרישות לשינויים בתפקוד המחסן.


אחסון חומרי בנייה

מחסני גינה מהווים מתקני עזר המעוצבים לחלל מרווח, תפקודי ויעיל, תוך מתן סביבה בטוחה ונוחה לבני הבית להשתמש בציוד והאביזרים המאוחסנים, לשלוט ברמת הסדר במחסן, ולשפר את התפקוד בגינה.
מחסנים צריכים אפילו לשמור על תדמית העיצוב הכולל של הבית ולספק רמת שביעות רצון נאותה של בני הבית. הם צריכים להיות אסתטיים, להתאים לגינה, להיבנות מחומרים בטוחים ולספק גישת עבודה נוחה. מחסנים לגינה הם מבנה נוסף שמשתלב עם הבית והגינה וצריך להיות מתוכנן כך שימשיך את סגנון עיצוב הפנים שנבחר.


סוגי עיצובים למחסנים לגינה

בהתאם לתכנית המחסן, החלל הפנימי שלו יכול להשתנות באופן משמעותי. ניתן לעצב מחסנים לגינה שיתאימו לשטח אחסון; לשמש כמרחב משרדי, כלומר, להפוך את המחסן לביתן חיצוני של הבית, המשמש כמקום פרטי לעבודה או יצירה; והוא חייב לכלול היבטי תאורה טבעית ותאורת פנים שמספקים הרבה אור בתוך המחסן, לשמירה על הציוד ומניעת תאונות.

בואו לבקר

  • כתובת  רח' נווה ציון 2 ראשון לציון
  • טלפון  0505208323
  • פקס  03-9502982

סרטון וידאו

חדשות ועדכונים