כיצד בוחרים תאורת גינה?

אחד החלומות הגדולים ביותר של כמעט כל אחד מאיתנו שתהיה לנו גינה משלנו בה נוכל לשבת מדי ערב עם בני המשפחה, ליהנות מארוחת ערב טובה ומבריזה נעימה. אפשר לומר שזה מגדיר בצורה מאוד יפה את החלום הישראלי העכשווי.

בשביל ליהנות מהחלום הזה, לא מספיק שתהיה לנו גינה יפה ומעוצבת, אלא שאנחנו צריכים גם להתייחס לפרטים נוספים אשר יהפכו את המקום לשימושי ויעיל. למשל, תאורת גינה - הרי אם אנחנו רוצים לשבת בגינה בשעות הערב, כשהחשכה מתחילה לרדת, ובוודאי בשעות הלילה כשכבר חשוך, אז אנחנו חייבים שהגינה תהיה מוקפת בתאורה יעילה ונוחה, אשר תאיר על כל חלקי הגינה בצורה נוחה ונעימה, כך נוכל לראות אותה, את עצמנו ולעשות דברים שונים בלי שום בעיה.

לכן עולה שאלה, כיצד אנחנו בוחרים תאורת גינה. יש לשאלה הזאת שני חלקים, החלק הראשון מתייחס לנקודה, באילו אמצעים אנחנו נשתמש, החלק השני, מתייחס לנקודה, היכן אנחנו נתקין את אותם אמצעים. הרי לא מספיק שיהיו לנו אמצעי תאורה טובים, אם אנחנו לא נתקין אותם במקומות הנכונים.

אילו אמצעי תאורה יכולים להתאים לנו והיכן נתקין אותם?
מבחינת אמצעי תאורה, אנחנו יכולים לבחור בין מספר סוגים. אנחנו יכולים להתקין פנסים גבוהים, אשר יאירו מלמעלה למטה. יש בכך יתרון מסוים, מאחר והיעילות של השימוש בתאורה בצורה כזו, הוא הרבה יותר גבוה. אופציה אחרת, היא להתקין פנסים בגובה העיניים, בגובה הראש. בין אם זה על הגדר או על החומה של הגינה ובין אם במקומות אחרים. היתרון, הרבה יותר קל לתחזק אותם, וכן, הם מאירים בצורה הרבה יותר נקודתית וקרובה.

כעת עולה שאלה, היכן להתקין את אותם אמצעים. מן הסתם, אנחנו ננסה לפזר את אמצעי התאורה על פני כל הגינה, כך שלא יישאר שטח ריק. מצד שני, סביר להניח שבאזור הישיבה, האזור בו אנחנו יושבים, אוכלים ומארחים חברים ובני משפחה, אנחנו נקפיד ונתקין יותר אמצעי תאורה, על מנת שנוכל לראות טוב יותר. כמו כן, אנחנו נתקין תאורה ספציפית במקום בהם אנחנו מגדלים צמחים מסוימים ועובדים במקום.

בואו לבקר

  • כתובת  רח' נווה ציון 2 ראשון לציון
  • טלפון  0505208323
  • פקס  03-9502982

סרטון וידאו

חדשות ועדכונים