מדריך לבחירת ערסל

ערסל הוא המקום המושלם להתפנק בו. הוא מגיע מהמילה "ערסול" – תנוחת העטיפה של העובר בבטן אימו. בין אם אתם מחפשים את המקום המושלם לקרוא בו ספר או סתם לתפוס תנומה ובין אם אתם אנשים של טיולים שאוהבים לתלות ערסלים בדרכים – המאמר הזה הוא בדיוק בשבילכם.
מה חשוב לדעת לפני שקונים ערסל?
  • מקום טוב לתלות אותו – את הערסל צריך לתלות במיקום יציב – ענפי עץ עבים או קורות יציבות. חשוב שהערסל לא ימוקם גבוה מדי כדי שניתן יהיה לעלות עליו בקלות וכן שלא יהיה נמוך מדי, כדי שתרגישו את הכיף שבריחוף. מכל מקום, לפני שתרכשו ערסל – מצאו לו את הפינה המתאימה, שתשתלב יפה עם ריהוט הגן בחצר שלכם
  • מידות מתאימות – ערסלים מגיעים במידות שונות הן של רוחב והן של אורך והם צריכים להיות מותאמים מבחינת סוג הבד והרצועות שלהם גם למשקל של מי שאמור לעלות עליהם.
  • תוספות לערסל – אם אתם מחפשים ערסל שילווה אתכם בעיקר בטיולי שטח, כדאי לדעת שישנם ערסלים שיגנו עליכם מפני גשם וגם מפני יתושים,  ויש גם ערסלים גדולים מאוד שיכולים להכיל בתוכם שק שינה שלם! אם אתם מעוניינים בערסל שישמש אתכם בעיקר לגינה הפרטית שלכם, תוכלו להסתפק בערסל פשוט יותר.
אילו סוגי ערסלים תוכלו למצוא?

ערסל שכיבה תלוי
ערסל שכיבה תלוי הוא ערסל קלאסי – בד שאליו מחוברים חוטים חזקים משני הצדדים. כיום תוכלו למצוא ערסלים גדולים מאוד, המתאימים לשני אנשים וגם לשקי שינה, למי שרוצה לישון ממש טוב. החיסרון היחיד בערסל מסוג זה הוא שיש צורך לתלות אותו על עצים או עמודים יציבים.

ערסל שכיבה עם מתקן
ערסל שכיבה עם מתקן מיועד עבור מי שלא רוצה להתעסק עם חיפוש של עמודים או עצים לתלייה. למעשה, ניתן לפתוח אותו בכל מקום שרוצים ובכל זמן. חסרונם הוא גודלם – הם דורשים מקום גדול יותר ולכן מומלץ להשתמש בהם או בשטח או בגינות גדולות. כמו כן, מחירם יהיה יקר יותר באופן משמעותי מערסלים קלאסיים.
 
 
ערסל מקרמה
ערסל מקרמה הוא ערסל בצורת "ביצה" ובעל מראה ייחודי. החיסרון המשמעותי ביותר הוא שחוטי המקרמה עשויים להיות לא נוחים ואפילו חדים, לכן חשוב לרפד אותם היטב. ערסל זה הוא בסגנון וינטג' – בוהמי, וכדאי שגם עיצוב הגינה שלכם יהיה דומה.

ערסל ישיבה עם מתקן
ערסל ישיבה עם מתקן משלב בין ערסל לשכיבה לכיסא נדנדה. הוא לא מצריך תלייה בעמודים או עצים, ונחשב לנוח ומפנק במיוחד. ערסל מסוג זה מגיע מחומרי גלם כמו ראטן ומתכת, ולכן שומר על עמידות גבוהה לאורך זמן. 

תנו לעצמכם להתערסל
ערסל זו דרך מופלאה להביע את הסגנון שלכם, ודרך טובה במיוחד להירגע, להביט לשמיים ולנשום לרווחה. בין מגוון הסוגים השונים של הערסלים, המותאמים לכל מיקום ואזור, תוכלו לבחור את הערסל שלכם ולתת לעצמכם זמן איכות מפנק. 

בואו לבקר

  • כתובת  רח' נווה ציון 2 ראשון לציון
  • טלפון  0505208323
  • פקס  03-9502982

סרטון וידאו

חדשות ועדכונים