המדריך המלא לריהוט חצר המשרד שלכם

ישראל היא מדינה חמה, לכן כל מי שיש לו חצר – בין אם היא בבית ובין אם במשרד – מוצא את עצמו מבלה בה הרבה. כיום ניתן לתכנן חצר כך שתתאים לכל עונות השנה, אם מקומות מוצלים ו/או מוגנים מפני הגשם. חצר למשרד זקוקה גם היא לעיצוב מתאים, כדי שנעים יהיה לשבת בה בזמן הפסקות ולהתרעננות.

היתרונות של חצר מחוץ למשרד?

חצר מחוץ למשרד היא בעלת יתרונות רבים. אם היא משמשת את הלקוחות להמתנה לשירות, היא מהווה להם נקודת המתנה אידיאלית באוויר הפתוח, ומאפשרת להם להירגע עם כוס קפה או תה. אם היא משמשת את העובדים בהפסקה, היא מהווה מקום של רוגע ושקט מהמולת המשרד והטלפונים ומרעננת אותם לקראת המשך העבודה. כך או כך, עיצוב משרד כולל בתוכו גם ריהוט גינה על מנת להיות אפקטיבי ונעים ולשדר את הסגנון הנכון.

אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני

החצר היא חלק בלתי נפרד מהעסק שלכם – גם אם מדובר בחצר אחורית המיועדת לעובדים בלבד. ככל שתשקיעו בה מחשבה וכן ריהוט מעוצב ונעים, כך הרושם שיתקבל על ידי העובדים הוא של עסק רציני שלוקח ברצינות גם את אחרון הכיסאות בגינה. הדבר נכון על אחת כמה וכמה כשמדובר בגינה עבור הלקוחות שלכם ואפילו מועמדים הממתינים לראיון עבודה, שנוהגים לבחון בסביבתם את אחרון הפריטים על מנת לקלוט כמה שיותר מידע על המקום וליצור לעצמם את הרושם שלהם. לצד ריהוט שכדאי שיהיה מעוצב ומסוגנן, לא פחות חשוב שיהיה יעיל ואפקטיבי – כיסאות שנוח לשבת בהם ושולחנות יציבים המותאמים לגובה של היושבים.

מה חשוב לעשות לפני שמזמינים ריהוט?

לפני שמזמינים רהיטי גינה, חשוב להחליט על סגנון הריהוט ובכלל על סגנון הגינה. אם מדובר בחצר שתשמש בעיקר את העובדים שלכם – תוכלו להשקיע בריהוט שהוא ההפך הגמור מהריהוט במשרד, דווקא כדי לתת להם הפסקה במלוא מובן המילה. למשל, אם במשרד שולחנות וכסאות בקווים ישרים, בגינה תוכלו למקם ספות, שולחנות נמוכים עגולים ואפילו ערסלים. מלבד הסגנון, כדאי לבצע מדידות ולהחליט באיזה אזור של החצר ימוקמו פינות ישיבה, היכן ימוקמו השולחנות, איפה יוצב הפח ואיפה יעברו שבילי ההליכה. אם החצר חשופה לשמש במהלך היום – מומלץ לחשוב על יצירה של מקומות הצללה, בין אם על ידי מיקום פינת הישיבה מתחת לעצים ובין אם על ידי התקנה של רשת הצללה.
 
 
החצר מביעה את הסגנון שלכם ושל העסק שלכם
החצר מביעה את הסגנון האישי שלכם ושל העסק שלכם, וזו ההזדמנות לצאת מחוץ לקופסה ולחשוב על ריהוט גינה מרענן. כדאי להשקיע בתכנון מקדים ולבחור בריהוט איכותי שלא רק ישאר אתכם לפחות למספר שנים אלא גם יעשה את העבודה ויהפוך את הגינה לאטרקטיבית עבור העובדים ולמקום של גיבוש ביניהם.
 

בואו לבקר

  • כתובת  רח' נווה ציון 2 ראשון לציון
  • טלפון  0505208323
  • פקס  03-9502982

סרטון וידאו

חדשות ועדכונים